Require Login (8.x-2.4) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Settings
he: הגדרות

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Features
he: פיצ'רים

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: Usage
he: שימוש
