Require Login (8.x-2.4) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Settings
id: Pengaturan

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Features
id: Fitur

en: Content Type
id: Tipe Konten

en: Usage
id: Penggunaan
