Require Login (8.x-2.4) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Settings
it: Impostazioni

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: Features
it: Funzionalità

en: Content Type
it: Tipo di contenuto

en: Usage
it: Utilizzo

en: Access denied message
it: Messaggio di accesso negato
