Require Login (8.x-2.4) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Usage
nl: Gebruik

en: Excluded paths
nl: Uitgesloten paden

en: Access denied message
nl: Toegang geweigerd-bericht

en: Use &lt;front&gt; to exclude the front page.
nl: Gebruik &lt;front&gt; om de voorpagina uit te sluiten.
