Require Login (8.x-2.4) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Settings
oc: Paramètres

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: Usage
oc: Utilizacion
