Require Login (8.x-2.4) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ru: Настройки

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Features
ru: Особенности

en: Content Type
ru: Тип материала

en: Usage
ru: Использование

en: Login destination
ru: Страница перенаправления входа

en: Excluded paths
ru: Исключенные пути
