Require Login (8.x-2.4) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: Usage
sk: Využitie
