Require Login (8.x-2.4) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Features
sv: Funktioner

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: Usage
sv: Användning
