Require Login (8.x-2.4) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Login path
tr: Giriş adresi

en: Features
tr: Özellikler

en: Content Type
tr: İçerik çeşidi

en: Usage
tr: Kullanım
