Require Login (8.x-2.4) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Content Type
da: Indholdstype

en: Usage
da: Brug

en: Login destination
da: Login-destination
