Require Login (8.x-2.4) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Settings
fi: Asetukset

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: Usage
fi: Käyttö
