Require Login (8.x-2.4) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Settings
hu: Beállítások

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Features
hu: Jellemzők

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: Usage
hu: Használat

en: Login destination
hu: Belépési céloldal

en: Excluded paths
hu: Kizárt útvonalak

en: Access denied message
hu: Hozzáférés megtagadva üzenet
