Require Login (8.x-2.4) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ja: 設定

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Features
ja: フィーチャー

en: Content Type
ja: コンテンツタイプ

en: Usage
ja: 使用方法

en: Access denied message
ja: アクセス拒否メッセージ
