Require Login (8.x-2.4) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: Usage
pl: Użycie
