Require Login (8.x-2.4) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Settings
pt: Definições

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: Login path
pt: Caminho de login

en: Features
pt: Funcionalidades

en: Content Type
pt: Tipo de Conteúdo

en: Usage
pt: Utilização
