Require Login (8.x-2.4) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ro: Setări

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Features
ro: Caracteristici

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: Usage
ro: Utilizare
