Require Login (8.x-2.4) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Settings
uk: Налаштування

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Features
uk: Властивості

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: Usage
uk: Використання

en: Access denied message
uk: Повідомлення про заборону доступу
