Requirement (8.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Other
hu: Egyéb

en: Requirements
hu: Előfeltételek

en: Completed
hu: Teljesítve

en: Errors
hu: Hibák

en: Warnings
hu: Figyelmeztetések
