Requirement (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Other
az: Digər

en: Errors
az: Səhvlər

en: Warnings
az: Xəbərdarlıqlar
