Requirement (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Administration
ja: 管理

en: Other
ja: その他

en: Completed
ja: 完了

en: Errors
ja: エラー

en: Warnings
ja: 警告
