Requirement (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Other
my: အခြား

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ
