Requirement (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Recommendations
ta: பரிந்துரைகள்

en: Other
ta: மற்றவை
