Requirement (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Recommendations
uk: Рекомендації

en: Other
uk: Інше

en: Requirements
uk: Вимоги

en: Completed
uk: Завершено

en: Errors
uk: Помилки

en: Warnings
uk: Попередження
