Requirement (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Administration
vi: Quản lý

en: Other
vi: Khác

en: Completed
vi: Đã hoàn thành

en: Warnings
vi: Thắng
