Requirement (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Administration
ca: Administració

en: Recommendations
ca: Recomanacions

en: Other
ca: Altres

en: Requirements
ca: Requeriments

en: Completed
ca: Completat

en: Warnings
ca: Alertes
