Requirement (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Other
el: Άλλο

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε
