Requirement (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Cancel
id: Batal

en: Administration
id: Administrasi

en: Recommendations
id: Rekomendasi

en: Other
id: Lainnya

en: Requirements
id: Persyaratan

en: Completed
id: Selesai

en: Errors
id: Kesalahan

en: Warnings
id: Peringatan
