Requirement (8.x-1.2) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Administration
es: Administración

en: Recommendations
es: Recomendaciones

en: Other
es: Otro(s)

en: Requirements
es: Requisitos

en: Completed
es: Completado

en: Errors
es: Errores

en: Warnings
es: Advertencias
