Requirement (8.x-1.2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Recommendations
hi: अनुशंसाएँ

en: Other
hi: अन्य
