Requirement (8.x-1.2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Requirements
kn: ಅಗತ್ಯ ಅಂಶಗಳು

en: Completed
kn: ಪೂರ್ಣಗೊಂಡಿದೆ

en: Errors
kn: ದೋಷಗಳು

en: Warnings
kn: ಗೆಲುವುಗಳು
