Requirement (8.x-1.2) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Submit
no: Send

en: Cancel
no: Avbryt

en: Administration
no: Administrasjon

en: Other
no: Annet

en: Completed
no: Fullført

en: Errors
no: Feil

en: Warnings
no: Advarsler
