Requirement (8.x-1.3) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Administration
cs: Administrace

en: Other
cs: Jiné

en: Requirements
cs: Požadavky

en: Completed
cs: Dokončené

en: Errors
cs: Chyby

en: Warnings
cs: Varování
