Requirement (8.x-1.3) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Cancel
it: Annulla

en: Administration
it: Amministrazione

en: Other
it: Altro

en: Requirements
it: Requisiti

en: Completed
it: Completato

en: Errors
it: Errori

en: Warnings
it: Notifiche
