Requirement (8.x-1.3) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Administration
de: Verwaltung

en: Recommendations
de: Empfehlungen

en: Other
de: Weitere

en: Requirements
de: Voraussetzungen

en: Completed
de: Abgeschlossen

en: Errors
de: Fehlermeldungen

en: Warnings
de: Warnungen

en: Requirement
de: Anforderung
