Requirement (8.x-1.3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Other
eu: Bestea

en: Completed
eu: Osatuta
