Requirement (8.x-1.3) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Cancel
ro: Anulare

en: Administration
ro: Administrare

en: Other
ro: Altele

en: Completed
ro: Finalizată

en: Errors
ro: Erori

en: Warnings
ro: Avertizări
