Reroute Email (2.0.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Send email
kn: ಮಿಂಚಂಚೆಯನ್ನು ಕಳುಹಿಸಿ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: To
kn: ಗೆ
