Reroute Email (2.0.2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Development
fa: توسعه

en: Subject
fa: موضوع

en: Send email
fa: ارسال پست الکترونیکی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: To
fa: به
