Reroute Email (2.3.0-rc2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Development
gu: વિકાસ

en: Subject
gu: વિષય

en: Send email
gu: ઇમેઇલ મોકલો

en: Settings
gu: સમાયોજન
