Reroute Email (8.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Body
af: Teks

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Subject
af: Onderwerp

en: Send email
af: Stuur e-pos

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Settings
af: Verstellings

en: To
af: Aan
