Reroute Email (8.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Body
am: አካል

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Development
am: ልማት

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Send email
am: ኢሜል ላክ

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Settings
am: ቅንብሮች
