Reroute Email (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Development
ar: التطوير

en: Subject
ar: الموضوع

en: Send email
ar: أرسل بريد إلكتروني

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: To
ar: إلى

en: Testing
ar: جار الاختبار
