Reroute Email (8.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Subject
bn: বিষয়

en: The configuration options have been saved.
bn: কনফিগারেশন সংক্রান্ত অপশন সংরক্ষিত হয়েছে।

en: Settings
bn: সেটিংস

en: To
bn: বরাবর
