Reroute Email (8.x-1.0-beta1) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Body
br: Korf

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Development
br: Diorren

en: Subject
br: Danvez

en: Send email
br: Kas ur postel

en: Settings
br: Arventennoù
