Reroute Email (8.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Subject
bs: Naslov

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Settings
bs: Postavke
