Reroute Email (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Subject
ca: Assumpte

en: Send email
ca: Envia el correu

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: To
ca: Per

en: Testing
ca: Proves
