Reroute Email (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Body
cs: Text

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Development
cs: Vývoj

en: Subject
cs: Předmět

en: Send email
cs: Odeslat e-mail

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Settings
cs: Nastavení

en: To
cs: Komu

en: Testing
cs: Testování

en: @address is not a valid email address
cs: @address není platná e-mailová adresa
