Reroute Email (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Development
es: Desarrollo

en: Subject
es: Asunto

en: Send email
es: Enviar correo electrónico

en: The configuration options have been saved.
es: Se han guardado las opciones de configuración.

en: Settings
es: Configuración

en: To
es: Para

en: Testing
es: Probando
