Reroute Email (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Development
fi: Kehitys

en: Subject
fi: Aihe

en: Send email
fi: Lähetä sähköposti

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Settings
fi: Asetukset

en: To
fi: Osoitteeseen

en: Testing
fi: Testaus
