Reroute Email (8.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Save configuration
fil: Pangalagaan ang pagsasaayos

en: Subject
fil: Paksa

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: To
fil: Para kay
